Spotkanie z Dyrektorem Szkoły 09.09.2023r

8.9.2023

ŻAKI

Już 09-10 WRZEŚNIA 2023r. pierwszy zjazd w semestrze jesień 2023 roku szkolnego 2023/2024 w naszej szkole, na który wszystkich serdecznie zapraszamy. Podczas pierwszego zjazdu, wydawane będą również kody aktywacyjne do strefy słuchacza.

Po spotkaniu z Dyrektorem Szkoły odbędą się pierwsze zajęcia z istotnych przedmiotów na poszczególnych kierunkach.

Zjazd jest obowiązkowy i kluczowy dla zaliczenia całości semestru.

Spotkanie z Dyrektorem Szkoły odbędzie się 09.09.2023r. o godz. 8:00 dla grup: Liceum Ogólnokształcące semestr I, Liceum Ogólnokształcące semestr III, Technik administracji semestr I, Technik BHP semestr I, Technik usług kosmetycznych semestr I, Florysta semestr I, Asystent osoby niepełnosprawnej semestr I, Technik sterylizacji medycznej semestr I w auli 1 w Podkarpackiej Szkole Wyższej ul. Na kotlinę 8.

Szczegółowy plan zajęć znajdą Państwo w aktualności na stronie.

Do zobaczenia!