EGZAMIN ZAWODOWY

Harmonogram egzaminu zawodowego - czerwiec 2024r.

15.4.2024

Poniżej został zamieszczony harmonogram egzaminu zawodowego w sesji czerwiec 2024r.

Prosimy o weryfikację harmonogramu.

Informujemy, że egzaminy odbywają się wg. poniższego:

TECHNIK ADMINISTRACJI EKA.01 (zdawane na sem.4)

TECHNIK BHP BPO.01 (zdawane na sem.3)

TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH FRK.04 (zdawane na sem.4)

FLORYSTA OGR.01 (zdawane na sem.2)

ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ SPO.01 (zdawane na sem.2)

OPIEKUN MEDYCZNY MED.14 (zdawane na sem.3)

TECHNIK STERYLIZACJI MEDYCZNEJ MED.12 (zdawane na sem.2)

Egzamin zawodowy jest obowiązkowy dla w/w kierunków tzn. aby ukończyć szkołę (lub być promowanym na semestr wyższy) należy przystąpić do egzaminu zawodowego (zgodnie z rozporządzeniem MEN osoba, która nie przystąpi do egzaminu nie może być promowana na semestr kolejny oraz nie może ukończyć szkoły).

Przypominamy o konieczności pojawienia się na 30 minut przed wyznaczoną godziną egzaminu z dowodem osobistym, długopisem z czarnym tuszem i kalkulatorem prostym.

Przypominamy również o  zakazie wnoszenia do sali egzaminacyjnej urządzeń telekomunikacyjnych. Będzie istniała możliwość zostawienia ich przed wejściem do Sali egzaminacyjnej w wyznaczonym przez Zespół Nadzorujący egzamin miejscu, jednakże nadmieniamy, iż Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione rzeczy.

W razie pytań prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.