Egzamin zawodowy

1.9.2021

Uprzejmie informujemy, że osoby, które będą zdawać egzamin zawodowy w sesji styczeń/luty 2022r., powinny złożyć w sekretariacie szkoły przy ul.Floriańskiej 17/14 deklarację w terminie od 20.08. do 07.09.2021r.

(Uwaga! Osoby, które składały deklarację na sesję czerwiec/lipiec 2021, mogą składać ponownie dokument na tę samą kwalifikację dopiero po ogłoszeniu wyników tj. od 31.08- 07.09.2021r. – egzaminy wtedy odbywają się w styczniu 2022r.).

Informujemy, że egzaminy odbywają się wg. poniższego:

FLORYSTA OGR.01 (zdawane na sem.2)

OPIEKUN MEDYCZNY MED.03 (zdawane na sem.2)

TECHNIK BHP BPO.01 (zdawane na sem.3)

TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH FRK.04 (zdawane na sem.4)

TECHNIK ADMINISTRACJI EKA.01 (zdawane na sem.4)

TECHNIK MASAŻYSTA MED.10 (zdawane na sem.4)

Egzamin zawodowy jest obowiązkowy dla w/w kierunków tzn. aby ukończyć szkołę (lub być promowanym na semestr wyższy) należy przystąpić do egzaminu zawodowego (zgodnie z rozporządzeniem MEN osoba, która nie przystąpi do egzaminu nie może być promowana na semestr kolejny oraz nie może ukończyć szkoły).

Przypominamy o konieczności pojawienia się na 30 minut przed wyznaczoną godziną egzaminu z dowodem osobistym oraz długopisem z czarnym tuszem.

Przypominamy również o  zakazie wnoszenia do sali egzaminacyjnej urządzeń telekomunikacyjnych. Będzie istniała możliwość zostawienia ich przed wejściem do Sali egzaminacyjnej w wyznaczonym przez Zespół Nadzorujący egzamin miejscu, jednakże nadmieniamy, iż Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione rzeczy.

W razie pytań prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy: