• zak.edu.pl  »
  • Aktualności  »

AKTUALIZACJA Plan zajęć Szkoła Policealna i Liceum Ogólnokształcące 23-24 marca 2024

20.3.2024

W załączonym pliku zostały zamieszczone plany zajęć na zjazd 23-24 marca 2024

AKTUALIZACJA DOTYCZY KIERUNKU FLORYSTA

Informacja dla kierunku LOG VI

Przedmiot informatyka odbywał się będzie z podziałem na grupy wg kolejności w dzienniku. Do grupy pierwszej przydzielone zostały osoby od numeru 1 do numeru 26 w dzienniku (tj. osoby o nazwiskach rozpoczynających się od litery B do litery L włącznie).

Do grupy drugiej przypisano osoby od numeru 27 (tj. nazwisk rozpoczynających się na literę M).

Do grupy drugiej przypisano również nowo zapisane osoby.

Poniżej sukcesywnie będziemy zamieszczać plany zajęć dla kierunków policealnych i dla liceum ogólnokształcącego.

Rozkłady zajęć mogą ulec zmianie z przyczyn od szkoły niezależnych. Zaleca się sprawdzanie rozkładu zajęć w piątek po godzinie 16:00 przed każdym zjazdem.

Wszelkie zmiany w działaniu Szkół Żak wynikają z wnikliwej analizy obowiązujących przepisów. Dokładamy wszelkich starań,
aby na bieżąco informować naszych słuchaczy o aktualnym trybie prowadzenia zajęć.

Wprowadzane zmiany są zgodne z zaleceniami opracowanymi na podstawie najnowszych rozporządzeń wydanych  przez polskie władze. Na bieżąco  monitorujemy i wcielamy w życie zalecenia Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego. Wprowadzenie tych zmian wiąże się z koniecznością modyfikowania planu zajęć. Dlatego też prosimy
o śledzenie informacji publikowanych na naszej stronie.