dZapisz się jKontakt uMiasto

PLAN ZAJĘĆ semestr XII 2018 - II 2019

11 grudnia 2018

AKTUALIZACJA Z DNIA 11.12.2018r godz.:12:50  ZAKTUALIZOWANE ZOSTAŁY WSZYSTKIE PLANY DLA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO - LOG I, LOG II, LOG III A, LOG III B, LOG IV, LOG V, LOG VI a także REJESTRATORKA MEDYCZNA - JSRM I . Prosimy o zapoznanie się z poprawionym harmonogramem zjazdów!

AKTUALIZACJA Z DNIA 04.12.2018r - Dodano harmonogramy zajęć do końca semestru dla kierunków jednorocznych: Dekorator wnętrz, Instruktor terapi ds.uzależnień, Rejestratorka medyczna, Manikiurzystka, Trener personalny, Grafika komputerowa.    (Zastrzegamy sobie prawo do zmian w harmonogramie - miejsce oraz numery sal będą podawane na stronie przed zjazdem).

AKTUALIZACJA Z DNIA 30.11.2018r - Zmiana harmonogramu w dniu 1.12.2018r (sobota) dla kierunku Opiekun medyczny semestr I.

AKTUALIZACJA Z DNIA 30.11.2018 - Zmiana przedmiotów w dniu 1.12.2018r  dla kierunku Technik administracji semestr I i II

Poniżej znajdują się plany zajęć na cały semestr a także lista osób uczestniczących w zajęciach z Podstaw Przedsiębiorczości.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w harmonogramie, wszelkie zmiany będą aktualizowane na bieżąco. Prosimy o weryfikację planu zajęć przed zjazdem. Miejsce zajęć oraz numery sal dostępne będą przed zjazdem na stronie a także wywieszone na budynku Szkoły Podstawowej nr 2 ul.Czackiego 2.

Policealna Szkoła Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Technik administracji - semestr I, II, III

Technik BHP - semestr I, II, III

Technik usług kosmetycznych - semestr  I, III